Rolnicze Manewry Polowe w Komorach

Opublikowano: 11 czerwca 2024

Opublikował(a):Tomasz Wojciechowski

W minioną sobotę odbyły się „Rolnicze Manewry Polowe Komory 2024” zorganizowane przez sołectwo Komory. Wydarzenie miało miejsce już po raz trzeci, w tym roku zdecydowano się na otwarty charakter imprezy, aby nie była ona skierowana tylko dla rolników. To się udało, bo Komory odwiedzili licznie mieszkańcy gminy, nie związani z rolnictwem.

Inicjatorzy imprezy- Tadeusz Kanas, Szymon Kanas i Mariusz Siciak, chcieli pokazać w ciekawej formie tematykę rolniczą. Były pokazy różnorodnego sprzętu, można było podziwiać ustawione ciągniki i maszyny rolnicze, strażacy z OSP Będzino dali pokaz gaszenia palącego się auta. Na dzieci czekały dmuchańce i kolorowe lizaki, KGW „Komorzanki” serwowało pyszne jedzenie- ciasta, kiełbasę z grilla, zupy. Pojawił się nawet tort. Wszystko to za darmo dla gości, dzięki wsparciu sponsorów.

-Chcieliśmy, żeby ludzie którzy odwiedzą naszą imprezę, nie musieli za nic płacić, mogli się dobrze bawić i miło wspominali spędzony czas.- mówi Tadeusz Kanas, sołtys Komór.- Dziękuję wszystkim za pomoc, wsparcie w organizacji.

Organizatorzy pragną podziękować sponsorom: Gminie Będzino, Panu Radnemu RG Będzino Piotrowi Kołpackiemu, Państwu Lucynie i Kazimierzowi Parol, Panu Grzegorzowi Kotala , Pani D.W., firmie „Syngenta”, piekarni „Bajgiel” w Będzinie, Kwiaciarni „Fantazja” Kinga Naszydłowska Będzino, , firmie „Batyra”, firmie „GOS Mrożonki” ze Strzeżenic, firmie „Drops” Popowo (Elżbieta i Zygmunt Rzepka) OHZ Mścice, Stacji Kontroli Pojazdów w Będzinie, Plantacji Owoców Naworscy, firmie „Pioneer”, firmie „Mini KOP, firmie „Spec Spaw”, firmie „Agrio Agrobod”, PSB „Mrówka” w Będzinie.

Udostępnij wiadomość