„Złote Gody” Państwa Lucyny i Kazimierza Parol

Opublikowano: 6 września 2024

Opublikował(a):Urząd Gminy

„Złote Gody” – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

W gronie najbliższej rodziny i przyjaciół oraz władz Gminy Będzino w miejscowości Mścice obchodzono Jubileusz 50-Lecia Pożycia Małżeńskiego Państwa Lucyny i Kazimierza Parol. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Będzino Pani Sylwia Halama,która w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy uhonorowała Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Przewodniczący Rady Gminy Będzino Pan Andrzej Nożykowski, który w imieniu Rady przekazał pamiątkowy dyplom oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Będzinie Pani Dorota Kokłowska.

Te wspólne 50 lat Pożycia Małżeńskiego to symbol wierności i miłości rodzinnej, dowód wzajemnego zrozumienia, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński. Przekazujemy Jubilatom najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, dalszych wspaniałych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.