Bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – 13 września br.

Opublikowano: 3 września 2024

Opublikował(a):Magdalena Kustra

Geneva Trust Polska Sp. Z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka
i Diagnostyka zaprasza mieszkanki Gminy Będzino na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Przed przystąpieniem do badania Panie wypełniają specjalnie opracowane ankiety, które zawierają informacje pozwalające na dokonanie pełniejszej oceny zdjęć przez lekarzy. Jedno badanie obejmuje wykonanie 4 projekcji (po dwie projekcje na każdą pierś).

Badania zostaną przeprowadzane w mammobusie specjalnie zaprojektowanym dla potrzeb mammografii.

Badania w miejscowości Będzino na parkingu przed Gminnym Domem Kultury odbędą się w dniu 13 września 2024 roku w godzinach 8-15.

Bezpłatnymi badaniami mammograficznymi objęte są Panie od 45 do 74 roku życia .

Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44  lub 58 767 34 77.