Złote Gody Państwa Pomorskich

Opublikowano: 23 lipca 2024

Opublikował(a):Urząd Gminy

Złote Gody” – to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne  i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

W  Urzędzie  Stanu Cywilnego w Będzinie w dniu 19 lipca 2024r. Państwo Wanda i Bogdan Pomorscy z Kazimierza Pomorskiego w gronie najbliższej rodziny odznaczeni zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w imieniu, którego  aktu dekoracji dokonała Wójt Gminy Będzino Pani Sylwia Halama. Podczas uroczystości małżonkowie, w obecności kierownik USC Doroty Kokłowskiej odnowili przyrzeczenie małżeńskie. Wiceprzewodniczący Rady Gminy  Będzino Pan Andrzej Jóźwiak przekazał list gratulacyjny i upominek.

Dostojnym Jubilatom życzymy zdrowia, radości, dalszych zgodnych, pomyślnych i długich wspólnych lat życia oraz doczekania w szczęściu kolejnych jubileuszy.

Kierownik USC Dorota Kokłowska